KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10739126
nr 1073 9126
Etsning
signerad. Billing, 3/50, Järnväg, motivet: 39x31
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 5 december 2016
kl 19:57:11
29/11 20:54:32
100 kr
5/12 19:27:50